Navštívili jste stránky ECC výhradního distributora výrobků Joalis pro Českou Republiku. Oficiální stránky výrobce firmy Joalis naleznete na www.joalis.eu.

Joalis

Terapeuté v Centru C.I.C.

Terapeuté působící v Centru metody C.I.C.

 


Libuše Tomanová

Osvědčený terapeut metody C.I.C.

Řízená a kontrolovaná detoxikace pomocí preparátů Joalis, měření toxických zátěží na přístroji Salvia, poradenství v oblasti životního stylu, kineziologie ONE BRAIN, Mandala života.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý ČTVRTEK.

 

 

 

Marcela Picková

Osvědčený terapeut metody C.I.C.

Od roku 1990, kdy se nám otevřela cesta k více informacím, začala jsem se zajímat různé odvětví alternativní medicíny. Když v roce 2000 jsem našla nabídku k zaškolení u pana MUDr. Jonáše a dále se vzdělávat v oboru informační medicíny, věděla jsem, že je to pravé co hledám.Preparáty Joalis jsem nejdřív vyzkoušela na sobě, rodině, známých a dnes už mám spoustu spokojených klientů, kteří vyřešili své zdravotní problémy s ekzémy, alergiemi, klouby, gynekologickými potížemi, metabolismem, psychikou….Chodí ke mně pořád víc lidí, kterým klasická medicína nepomáhá. Je to hlavně tím, že klasická medicína nevidí člověka celostně, nebere v úvahu různé souvislosti a vliv jednoho orgánu na jiný a neléčí příčinu zdravotních problémů.Proto se většinou daří řešit potíže, které léky nevyřešily. Zkrátka musíme jít za příčinou a pomalu odrývat všechny bloky, které v organismu za dlouhý čas vznikly. Musíme být trpělivý a výsledek se někdy dřív a někdy až za pár měsíců dostaví.Ráda pomáhám přípravky Joalis i zvířecím miláčkům.

V Centru metody C.I.C. je každé liché ÚTERÝ.


Ing. Radka Krejčová

Osvědčený terapeut metody C.I.C. a výživový poradce

Je mi potěšením, že mohu být součástí týmu, který rozvíjí a praktikuje moderní metodu, která nese následující atributy:
pracuje celostně – vnímá člověka a jeho zdravotní problémy v co nejširších souvislostech
jde za pravou příčinou onemocnění
a pro odstraňování potíží používá preparáty nesoucí informace v pravém slova smyslu.

Ačkoliv první setkání s dr. Jonášem, jeho způsobem diagnostiky a informačními preparáty pro mě bylo něco jako sci-fi, velice záhy jsem si na základě výborných výsledků v rámci celé rodiny uvědomovala, jak úžasný a jemný zároveň je způsob práce doplňků stravy  Joalis  s nervovým, imunitním a hormonálním systémem.  Při této terapii zažíváme nejen zlepšování fyzických potíží, ale člověk se proměňuje i psychicky – např. dobře spí, nebere si věci osobně, stává se tolerantnějším, lépe vnímá objektivní realitu, intuitivně více cítí, co je pro něj správné a vhodné.
Co se týče osobního zaměření – jsem zároveň poradce pro výživu a aktivně využívám našeho testovacího software pro sledování tolerancí jednotlivých složek stravy a velmi ráda také pracuji s dětmi. Největší potenciál pro ozdravení budoucích generací vidím v tzv. detoxikaci před početím, tj. v systematické práci s mladými páry před plánovaným početím.

V Centru metody C.I.C. je každý lichý PÁTEK a sudé PONDĚLÍ

Vlaďka Málová

Osvědčený terapeut metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace.

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 13 let a několik let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 20 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Obrovská únava, neschopnost jakkoliv fungovat, přesto pro západní medicínu zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat.Vím a mohu pomoci.A tak pomáhám:

1.Od přežívání k žití - Z poradenské praxe vím, že víc než 50% žen nežije svůj vlastní skutečný život, ale pod vlivem....(i hormony „si umí hrát“ bohužel i s námi)

2.Od  potíží s otěhotněním k přirozenému otěhotnění - S potížemi otěhotnění se blíže zabývám 4 roky od své 1.přednášky o detoxikaci před početím v roce 2009. 38 zdravých narozených dětí (pouze co vím), myslím, vypovídá samo o sobě, o výsledcích.

3.Od potíží ke zdraví - Každá nemoc je mozaikou, naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc nemohla vzniknout.

Jsem pouze vaším poradcem, průvodcem a společníkem na Vaší cestě, ale kráčet po ní musíte vy.

Pracuji se Salvií, Titaniem,programem pro odkyselení, odblokování podle Brandon Bays.

V Centru metody C.I.C. je každou STŘEDU.

 

Naďa Rydlová

Osvědčený terapeut metody C.I.C.

K detoxikační medicíně jsem se dostala jako dlouholetá obdivovatelka knih MUDr. Jonáše, které mi otevřely možnosti úplně nového pohledu na svět a poruchy zdraví. Vyrůstala jsem v rodině, kde se alternativní možnosti léčby praktikovaly v běžném životě pospolu s klasickou medicínou. Jógové sestavy, bylinné léčebné prostředky a východní filozofie utvářely moji osobnost a můj pohled na svět již v dětství. Prošla jsem kurzy diagnostiky z těla pomocí Zen-Touch-Shiatsu a studiem vztahů mezi pěticí orgánů a jejich vlivu na psychiku člověka, masérskými kurzy, studiem Dornovy metody a baňkování a kurzem Budhismu. Dlouhodobě se zajímám o studium psychologie a vztahů mezi lidmi a jako velice důležité v zabránění rozvoji nemocí vidím vztahy mezi matkou a dítětem a vyrovnanou osobnost ženy. Částečně a zatím velice okrajově praktikuji homeopatickou léčbu a léčbu čínskými bylinami. Větší část mých klientů tvoří maminky s dětmi a to mě velice těší, protože jak jinak mít hezčí příští svět, nežli skrze zdravé a psychicky vyrovnané děti. Smyslem mé práce je pomoci druhým nalézt v sobě vnitřní mír. A ten se mnohem lépe udržuje, když se cítíme zdraví. Detoxikační medicíně se věnuji 7 let a s její pomocí se uzdravují také domácí mazlíčci moji a mých klientů.

V Centru metody C.I.C. je každé liché PONDĚLÍ a sudé ÚTERÝ.


Ing. Hana Šimůnková

Osvědčený terapeut metody C.I.C.

Vždy jsem se zajímala o přírodní možnosti a produkty, které souvisejí se zdravím člověka, ale až setkání s MUDr. Josefem Jonášem a s jeho informační medicínou mi pomohlo pochopit mnohé z fungování lidského těla. Tato metoda mě oslovila nejen svou komplexností a logikou, ale i propojením mezi starou čínskou medicínou a novými poznatky z moderní doby. A to vše bez vedlejších, zdraví škodlivých účinků na lidské tělo! Metoda v sobě spojuje vše, co ke své práci potřebuji - pohled na člověka z hlediska komplexního, celostního. Navíc bere ohled na fyzické i psychické zátěže. Proto jsem této metodě věrná již od roku 2000, tedy téměř od jejího zrodu, a raduji se z jejího neustálého vývoje. Psychická rovnováha je základem zdraví. Z tohoto důvodu se spolu s metodou MUDr. Jonáše zabývám i metodou kineziologického odblokování psychických bloků. Každý člověk si nese životem některá traumata a mnohdy ani neví, že je má zapsána hluboko v podvědomí. Tato traumata pak ovlivňují jeho chování. Pro doplnění mé práce používám peruánské čaje a zelené potraviny pro výživu těla.

Vždy mě potěší jakékoliv zlepšení u lidí, kterým klasická medicína řekla, že se musí se svými problémy smířit. Sem patří např. únavové syndromy, astma, alergie nebo bolesti, které jsou (prý) přiměřené věku takto postižených lidí. Radost mi dělá každý krůček ke zlepšení zdraví, ale snad nejvíc oceňuji to, že detoxikovaný člověk najde sílu něco změnit i ve svém soukromém životě - zlepší se mu psychika, sebevědomí, urovná si vztahy apod.

V Centru metody C.I.C. je každý sudý ČTVRTEK.

 

Alena Svobodová

K myšlence pomáhat lidem detoxikační metodou jsem se dostala přes problémy svoje a svých dětí. Před lety nás doktor Jonáš zbavil dlouhodobých  potíží, se kterými si klasická medicína nevěděla rady.  Intenzívním studiem jsem se metodě začala věnovat v roce 2006. Tento krok byl pro mě přirozené vyústění mé cesty. Pocházím z rodiny, kde se alternativní medicínou žilo. Studovala jsem mimo jiné základy čínské medicíny a čínské astrotypy. Veškeré získané  vědomosti mi velice dobře pomáhají i v komunikaci s klienty a jejich nalezení cesty k pozitivnímu vztahu k životu.   Vliv prostředí (toxiny, barvy, tvary atd.) , ale i naše myšlenky – to vše působí  na psychické i fyzické zdraví člověka.   To vše je součástí  celostního pohledu.  Domácí zvířátka, která s námi žijí,  mají stejné problémy jako my lidé. Proto i na ně velice kladně působí preparáty JOALIS.

Několikaletou praxí a zkušeností s informačními preparáty mohu ve většině případů  nabídnout časový horizont pro odstranění problémů i stanovit počet uvažovaných preparátů.

Ohlédnu-li se za sebe, vidím spokojené klienty, kterým detoxikace  významně zkvalitnila život.

Mé přednášky jsou určeny všem, kteří se chtějí něco dozvědět o Jonášově původní metodě .

MILÍ PŘÁTELÉ,  JSEM TU PRO VÁS.

V Centru metody C.I.C. je každé liché PONDĚLÍ a sudé ÚTERÝ.

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více

Uživatelský profil

Přihlášení / Registrace | Osvědčená centra

Jazykové menu

Česká republika
Jazyková verze
Česká republika
Joalis ve světě

Registrace

Máte již heslo? Přihlašte se

Zavřít

Přihlášení

Zapomněli jste heslo Registrace

Zavřít

Zapomenuté heslo

Zavřít

Zadejte kód

Zavřít