Navštívili jste stránky ECC výhradního distributora výrobků Joalis pro Českou Republiku. Oficiální stránky výrobce firmy Joalis naleznete na www.joalis.eu.

Joalis

jsem zde poprvé

Metoda C.I.C.

(Controlled Inner Cleansing - Řízená Vnitřní Očista)

Trpíte chronickými obtížemi: alergiemi, ekzémy, bolestmi hlavy, dlouhodobými gynekologickými výtoky. Býváte často unaveni bez zjevné příčiny. Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle lékařů jste zdraví. Vyzkoušejte unikátní Metodu C.I.C.

Tato metoda začíná tam, kde klasická medicína končí. Je to metoda holistická (holos-celý), zabývá se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Výsledky metody C.I.C. jenom potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebeocenění člověka, vždyť řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Příčinu obtíží metoda C.I.C. spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je možné určit na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla.

Salvie je modifikace původního EAV přístroje pro elektroakupukturní diagnostiku, který sestrojil německý lékař Reinhold Voll. Na základě výsledků indikace přístrojem jsou doporučeny vhodné doplňky stravy Joalis, případně další doporučení týkající se celkové životosprávy. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží, a tím i zdravotních problémů. Jedná se o informační medicínu - medicínu budoucnosti.

  Jste zde poprvé?

  Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

  Více

  Uživatelský profil

  Přihlášení / Registrace | Osvědčená centra

  Jazykové menu

  Česká republika
  Jazyková verze
  Česká republika
  Joalis ve světě

  Registrace

  Máte již heslo? Přihlašte se

  Zavřít

  Přihlášení

  Zapomněli jste heslo Registrace

  Zavřít

  Zapomenuté heslo

  Zavřít

  Zadejte kód

  Zavřít