Joalis - informační metoda

O nás

O nás

Společnost Economy Class Company s.r.o. (ECC) byla založena v roce 2000, a hned od svého vzniku začala propagovat a distribuovat jedinečné preparáty informační medicíny Joalis, které využívají mimo jiné také poznatky z tradiční čínské medicíny, ale i nejnovější poznatky z mnoha moderních vědních oborů, jako je holografie, západní medicína, fyzioterapie a další.

ECC je výhradním distributorem přípravků Joalis pro Českou republiku. Stránky výrobní firmy naleznete na www.joalis.eu

V roce 2003 získává firma Economy Class Company s.r.o. 50 % obchodního podílu výzkumné a výrobní firmy Joalis s.r.o., která preparáty vyrábí, a již mnoho let se tak významně aktivně podílí na jejím řízení, tvorbě preparátů a rozhodování o marketingové strategii včetně aktivit v sousedních zemích, jako jsou Polsko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.Expediční centrum ECC ve Strakonicích funguje již více než 20 let a spolehlivě plní každé přání zákazníka.

V roce 2018 se firma Economy Class Company s.r.o. stává 100% vlastníkem firmy Joalis s.r.o.

ECC od začátku svého působení organizuje široký a unikátní systém vzdělávání nejenom terapeutů, ale i široké veřejnosti v oblasti detoxikace, zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti.

Firma Economy Class Company s.r.o (dále jen ECC) postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí. Bližší informace o bezpečnosti a ochraně dat

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem