Joalis - detoxikační medicína

Letní škola

Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Letní škola 2016 - nové desetiletí 

V loňském roce jsme pořádali, prožili a oslavili jubilejní desátý ročník Letní školy. Nyní jsme tedy na prahu dalšího desetiletí. Letošní Letní škola bude mít trošku jiný koncept, než na který jste byli zvyklí z předchozích ročníků. Každý rok se vás účastníků, zájemců i minulých absolventů ptáme, co byste si přáli, co by podle vás bylo přínosem pro zvýšení kvality Letních škol. Každý rok se nám opakoval jeden požadavek: Chtěli bychom více praxe, více příkladů řešení klientů, více možnosti získat zkušenosti. 

Již loňský rok jsme vyzkoušeli nový formát workshopů, které sklidily pozitivní ohlasy. Pro letošní rok jsme pro vás připravili, kromě teoretických přednášek i bloky, které budou zaměřeny právě na kazuistiky, vedení případů, individuální přístup ke klientovi, nové možnosti diagnostiky a další,věříme, že přínosná, témata.  

Termín letošní Letní školy je 24.-29.7.2016. Opět se vrátíme do krásného prostředí MyHotelu Lednice, který leží v samém srdci Lednicko-Valtického areálu. Hotel si zakládá na své vyhlášené kuchyni, která staví na kvalitních surovinách z místních zdrojů a kuchaři vaří bez jakýchkoliv náhražek. U hotelu je bazén se slanou vodou a lze si i zapůjčit kola, či využít tenisových kurtů.

Přihláška na Letní školu


Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních Jeseník (2013 a 2014) a Lednici (2015).

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., Na Výhledech 1234/8, Praha 10, Ing. Marika Kocurová, mob.: 733 196 377, e-mail: m.kocurova@joalis.cz

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem