Joalis - informační metoda

Časté otázky

Časté otázky

Co je to EAV přístroj?

EAV přístroj je zařízení pro elektroakupunkturní diagnostiku podle doktora Volla. Certifikovaní poradci Joalis zpravidla používají přístroj Salvia, což je Schimmelova modifikace původního Vollova přístroje. Tento přístroj umí z jednoho bodu nacházejícího se ve středu dlaně, po vložení informace ve formě ampule nebo pomocí počítačového programu EAM set, zjistit odezvu organismu na přítomnost toxinů a získat řadu dalších informací. Je možné také testovat odezvu na optimalizaci stravy a jednotlivých potravin.

Je indikace přístrojem Salvia bolestivá?

Nikoliv, sonda indikuje pouze změnu povrchového napětí kůže.

Kolik stojí jedna návštěva u detoxikačního poradce?

Platba za jednu návštěvu zahrnuje dvě složky. První je diagnostická činnost, tedy indikování pomocí přístroje Salvia a zjišťování příčin problémů pomocí rozhovoru, obvykle je to 400 – 600 Kč, záleží na konkrétním poradci. Druhá složka jsou přípravky, u nichž je doporučená prodejní cena zhruba 400 Kč. Zpravidla jsou doporučovány cca 3 produkty. Cena za jednu návštěvu včetně detoxikační kúry na dva měsíce se tedy bude pohybovat v rozmezí 1600 - 2000 Kč. Vyšetření ani produkty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, protože se nejedná o léčebnou metodu.

Kolik návštěv je třeba absolvovat?

Počet detoxikačních kúr je vždy individuální. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2 – 3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně. Lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.

Mají přípravky Joalis vedlejší účinky?

Naše produkty nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační projevy, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Tyto projevy jsou však přechodné a během několika dnů samy odezní.

Je nutné absolvovat návštěvu u poradce? Mohu si pouze zakoupit přípravky?.

To je samozřejmě možné. Skutečná příčina potíží však nemusí být na první pohled zřejmá. Poradce disponuje jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak znalostmi principů metody C.I.C. - řízené a kontrolované detoxikace. Vhodné produkty vám vybere přímo na míru vašim obtížím, proto je kúra od poradce vždy efektivnější a účinnější.


Nenašli jste zde odpověď na svou otázku? Navštivte sekci Vzdělávání nebo nám napište.

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem