Joalis - detoxikační medicína

Co je vniřní očista?

Co je vniřní očista?

Metoda C.I.C - Controlled Inner Cleansing - řízená vnitřní očista (registrovaná ochranná známka fa Joalis od roku 2007) vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla, tkáně pak očišťuje (detoxikuje). Toxiny dovedou ve velké míře ovlivňovat imunitní systém, který pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy jako alergie, bolesti kloubů, únava … Tyto toxiny je proto třeba z tkání odstranit.

Genialita a jedinečnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak může docházet k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech aplikace ucelených detoxikačních kůr a postupů. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci s jakoukoliv klasickou léčbou nebo nějakého alternativního postupu. 

Metoda C.I.C. pracuje s celou škálou technik, které optimálně spojuje dle aktuální potřeby a stavu klienta. Využívá sílu směsí bylin a jejich následného zpracování specifickými informačními technologiemi, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Zároveň s konkrétními toxiny je možné procovat na odstraňování škodlivých blokujících emocí, jejichž přítomnost umožnujě ukládání škodlivých toxinů, neboť lidská psychika hraje velkou roli nejen v ukládání toxinů, ale i ve spouštění negativních procesů v organismu, které mohou vést až k propuknutí nemocí.

Proč řízená?

Očista organismu (detoxikace) proběhne spolehlivě a nejúčinněji tehdy, pokud budeme čistit každou lidskou tkáň – orgán samostatně v souvislostech, a pokud budeme mít navíc informace o přítomných toxinech v konkrétní tkáni. Terapeut se tak společně s klientem rozhoduje, které části těla se bude věnovat přednostně tak, aby metoda C.I.C.  působila rychle a potíže klienta co nejdříve stoupily a nejlépe vymizely zcela.

Bez návštěvy detoxikačního poradce nelze zaručit optimální a nelepší možný průběh detoxikace a vylučování toxinů z organismu. Detoxikační poradce zároveň kontroluje průběh detoxikace a je svému klinetovi k dispozici, v případě dotazů a možných detoxikačních projevů, které mohou provázet vylučování toxinů z organismu. 

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem