Joalis - informační metoda

Co je vniřní očista?

Co je vniřní očista?

Metoda C.I.C - Controlled Inner Cleansing - řízená vnitřní očista vidí jako příčinou obtíží toxiny usazené v různých tkáních lidského těla, tkáně pak očišťuje (detoxikuje). Toxiny dovedou ve velké míře ovlivňovat imunitní systém, který pak nepracuje správně … Tyto toxiny je proto třeba z tkání odstranit.

Genialita a jedinečnost tohoto přístupu spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přirozených harmonizujících pochodů lidského těla. Tato metoda pomocí přírodních doplňků stravy je vhodná ke kombinaci s jakoukoliv  léčbou, ať už klasického či alternativního postupu. 

Metoda C.I.C. pracuje s celou škálou technik, které optimálně spojuje dle aktuální potřeby a stavu klienta. Využívá sílu bylin a jejich následného zpracování specifickými informačními technologiemi. Tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce organismu. Jedná se o správné nasměrování vlastní imunity. Zároveň s konkrétními toxiny je možné pracovat na odstraňování škodlivých blokujících emocí, neboť lidská psychika hraje velkou roli ve spouštění negativních procesů v organismu.

Proč řízená?

Očista organismu probíhá pod dohledem certifikovaného poradce, který určí přesný postup detoxikace. Touto cestou je zaručeno nejlepšího a nejefektivnějšího využití přípravků (doplňků stravy) Joalis. Certifikovaný poradce je klientovi k dispozici po dobu celého průběhu detoxikace, ochotně zodpoví dotazy, či poradí jak postupovat v případě možných detoxikačních projevů.

Hodnotit článek

Jste zde poprvé?

Pro seznámení s metodou C.I.C. doporučujeme sekci Metoda.

Více...

Novinky

Novinky e-mailem