Certified consultants

Find your Joalis consultant. You can search directly in our interactive map or by using the Search city box . You can also use the search consultant box below the map.

Buchtelová Ivana

Buchtelová Ivana

Centrum C.I.C. metody v Brně
+420 545 241 303
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Buchtelová Ivana

Když mi v roce 2000 zemřela maminka, velice mne to zasáhlo. Věděla jsem ale, že se musím vzchopit a jít dál. O rok později absolvovala semináře Reiki a následně se přihlásila i na semináře Joalis. Od roku 2004 se metodě C.I.C. věnuji intenzivně a svou praxi provozuji v Brně.

Tato metoda je úžasná především v tom, že se díky měření na přístroji Salvia velice rychle dozvím, co v těle klienta chybí a co naopak přebývá. To mi umožní načrtnout cestu, jak ho zbavit problému. Oproti přístupu klasické medicíny, která obvykle zahrnuje dlouhá, někdy i nepříjemná vyšetření a následně i čekání na výsledek, vnímám jako podstatné to, že metoda C.I.C. sleduje organismus jako celek. To znamená, že při komplexním měření můžeme zjistit nejen stav orgánů, ale i jak to vypadá v nervové soustavě a zda je přítomna stresová zátěž. To nám pomáhá nahlédnout i do psychického nastavení a osobnosti člověka. Osobně se vždy snažím klienta poznat co nejlépe a najít si k němu optimální cestu.

Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak jsem šťastná, že mohu dělat práci, která lidem pomáhá od bolesti těla i duše. Díky za to!

Address

Vodní 16
Brno
602 00