Vrkoslavová Emilie

Fa Komplex
+420 606 123 100
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Vrkoslavová Emilie

Jak a kdy jte se dostala k detoxikační medicíně?

Alternativní medicínu jsem pojala za svou již v devadesátých letech. Zejména mě ovlivnily jedinečné publikace z oborů alternativní medicíny Ing. Jiřího Janči CSc. Pomáhat lidem pomocí přírodních prostředků. Měla jsem možnost je vyzkopušet i na sobě. Řadu let se pohybuji v oboru alternativníůůcůh metod - aromaterapie, reflexní terapie, přírodní kosmetika. Toužila jsem však poznat i vnitřní očistu a touidetoxikační medicína je. V roce 2005 jsem měla již jasno, protože jsem se prostřednictvím časopisu Regenerace dozvěděla, že hledají zájemce o tuto metodu. Dnes vím, že nic jiného dělat nechci, neboť mi tato práce přináší uspokojení a dobrý pocit, když mohu někomu pomoci. Tato metoda pana doktora Josefa Jonáše je ojedinělá, úžasná, hodna velkého obdivu.

V čem vidíte klady detoxikační medicíny v porovnání s klasickou medicínou?

Klady detoxikační medicíny jsou právě v tom, že vidíme celého člověka. Máme možnost zjistit, kde je problém, rychlost a odhalení odhalení příčin. Některé laboratorní testy v klasické medicíně jsou nedokonalé. Právě rychlost zjištění příčin kladu za vyjímečnou.

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Ze kterých případů? Radost mám z každého zlepšení či vymizení obtíží. Příklady: jedna zdravotní sestra:už mohu pít kávu, několik let jsem jí kvůli slinivce nemohla, Sms: nález v prsu zmizel, osmiměsíční holčička, těllíčko samý ekzém - za dva měsíce čistá. Matka mé spolužačky - v 79 letech karcinom prsu a kostí. Lékařka řekla, že už má asi metastázy v mozku a měla by zůstat v nemocnici. Nezůstala. Dne 16.1.2012 oslavila 81. narozeniny. Z ležáka se stala čilá, plná optimismu žena, na kterou se vždy těším, co dobrého uvaří. Je totiž výborná kuchařka. Samozřejmě mám také radost z každého víttězství nad borelií.

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Nejvíce všechny Dreny, Helpy, Optimon, Lymfatex, Cranium, Spirobor, Zooinf, a nepochybně další, podle potřeby.

Address

Třída 1. Máje 37
Liberec
46001