Certified consultants

Find your Joalis consultant. You can search directly in our interactive map or by using the Search city box . You can also use the search consultant box below the map.

Kudláčková Pavla, Mgr.

Kudláčková Pavla, Mgr.

+420 606 600 796
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kudláčková Pavla, Mgr.

K Joalis jsem se dostala před patnácti lety a přes mé zdravotní komplikace, se kterými si západní medicína nevěděla rady. Únavový syndrom a obtíže spojené s boreliózou mi značně komplikovaly život i péči o malou dcerku. Dodnes děkuji za doporučení na skvělou terapeutku Janu Pecháčkovou z Litomyšle, která mě provedla cestou k uzdravení a zároveň mě velmi inspirovala jak lidsky, tak co se týká zájmu o celostní pojetí člověka. Nyní dokončuji pětileté studium psychodynamické psychoterapie, která mi v mé praxi pomáhá k rozklíčování zdravotních obtíží z pohledu psychosomatiky.

Jsem přesvědčená, že informační medicína je péče o zdraví budoucnosti, postavená na hledání příčin. Fascinuje mě, jak je díky diagnostice a poznatkům o celostním fungování těla, možné rozpoznat neduhy a pracovat na navracení rovnováhy fungování těla a duše a to obzvláště u chronických zdravotních problémů. Vstupování do tajů celostního fungování lidského těla a lidské psychiky, pozorování propojeností a možnost napomáhat procesu léčení mě naplňuje, motivuje a baví.

Address

Velké Náměstí 166/1
Hradec Králové
50003