Certified consultants

Find your Joalis consultant. You can search directly in our interactive map or by using the Search city box . You can also use the search consultant box below the map.

Kubíčková Jana, Mgr.

Kubíčková Jana, Mgr.

+420 604 321 134
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kubíčková Jana, Mgr.

Původním povoláním jsem lékárnice a měla jsem tuto práci velmi ráda. Nezajímaly mě ale jen léky, nýbrž všechny cesty, které mohou pomoci k uzdravení. Nejprve jsem absolvovala kurzy homeopatie a byla jsem překvapená úplně jiným pohledem na nemoc, než jsem byla zvyklá u klasické medicíny. Začala jsem homeopatii sama hodně používat zejména u akutních stavů a zjistila jsem, že některé zdravotní problémy umí vyřešit mnohem rychleji než klasické léky. K informační medicíně mě přivedly vlastní zdravotní potíže a kamarádka mi tehdy doporučila vyzkoušet preparáty Joalis. Již po dobrání 4. kúry jsem byla bez potíží, což mě samozřejmě nadchlo. Čím více jsem pronikala do znalostí informační medicíny, tím silněji jsem vnímala omezení té klasické.

Velké plus informační medicíny je v tom, že řeší člověka jako celek - bere v úvahu i životní styl, výživové zvyklosti a psychický stav člověka. Dokáže tak přijít na souvislosti, které klasické medicíně unikají a velmi dobře tak řeší zejména chronické potíže. I díky kineziologii jsem pochopila, že léky nám mohou pomoci jen na chvíli, a rozhodla jsem se vydat cestou, která je pro mě smysluplná.

Address

Milana Rastislava Štefánika 2835/28
Šumperk
78701