Certified consultants

Find your Joalis consultant. You can search directly in our interactive map or by using the Search city box . You can also use the search consultant box below the map.

Cestrová Bohdanka, Ing.

Cestrová Bohdanka, Ing.

+420 733 514 427
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Cestrová Bohdanka, Ing.

Péče o zdraví mě zajímala už jako dítě, od malička jsem si hrála na lékařku a fascinovaly mě bylinky. I později jsem inklinovala k přírodním postupům léčby, zajímala jsem se též o duchovno a pátrala po smyslu života. S informační medicínou jsem přišla do styku v jejích počátcích, hlavní motivací bylo tehdy pomoci mé rodině a blízkým, později pak mým dětem. Metoda detoxikace velmi pomohla mým rodičům (onkologickým pacientům), bez nadsázky mohu říct, že jim zachránila život. Hltala jsem všechna školení, semináře, přednášky, informační medicína si mě získala. Dnes ji kombinuji se zdravou, odlehčenou stravou a jógovou praxí.

Jsem šťastná, že je má práce i mým koníčkem, velmi mě pomoc lidem naplňuje, ráda je navedu na cestu uzdravení. Podstatou je podle mě život v harmonii s lidmi a přírodou. Mám velkou radost, když vidím, jak se mi klienti doslova „mění pod rukama“ a rozkvétají.

 

Address

Husova 105/3
Jaroměř
54375