Jahelková Lenka, Ing.

Jahelková Lenka, Ing.

+420 607 834 984
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jahelková Lenka, Ing.

K informační medicíně jsem se dostala v roce 2013 kvůli zdravotním problémům mého syna (atopický ekzém a astma). Nechtěla jsem se smířit s tím, že bude jen„foukat“ kortikoidy a brát doživotně léky. Začala jsem hledat jiné cesty, a narazila na metodu Joalis, se kterou pracovala moje známá. První kúru jsem vyzkoušela na sobě a byla jsem nadšená, jak funguje. 

Za měsíc jsem už seděla na prvních kurzech a vše nadšeně hltala. Najednou mi vše začalo krásně zapadat, dávat smysl. Udělala jsem si certifikát a začala pomalu měřit, zatím při své tehdejší práci. Před dvěma roky jsem se rozhodla, že odejdu z práce  a budu se věnovat jen celostní medicíně, kterou nyní doplňuji studiem Klinické naturopatie. 

Dále pracuji na částečný úvazek na privátní klinice v Praze jako poradce. Zde se věnuji zejména výživě a celostní péči o klienta, založené na individuálním přístupu. Informační medicína je ale moje srdeční záležitost, a ač pracuji s širším spektrem doplňků, preparáty Joalis jsou základ mé terapeutické práce. 

Myslím si, že se jedná o medicínu budoucnosti, díky síle a šíři působení a zároveň jemnosti z hlediska vedlejších účinků.

Adresa specialisty

Choceradská 62
Ondřejov
251 65