Matyášová Lenka

+420 732 834 532
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Matyášová Lenka

Má cesta k informační medicíně vedla přes vlastní podlomené zdraví, které jsem si za pomoci detoxikace dala do pořádku. Uchvátil mě čínský pentagram a fakt, jak v těle všechno se vším souvisí, jak je to propojené a dává to celé smysl. Netrvalo dlouho a chtěla jsem se stát i tou „na druhé straně“ a pomáhat ostatním. Při své diagnostice, vysvětluji svým klientům, jak fungují mnohá spojení v organismu a jak nám může přitížit nedostatečná nebo toxiny zablokovaná komunikace.

Joalis, metoda C. I. C., využívá techniky propojení se s databází a spojení se s centrálou a díky tomu je možné se tak dobře orientovat v mapě lidského organismu = čínského pentagramu, po tisíce let využívaného ve staré Číně. Osobně si myslím, že tyto kultury byly dál, než jsme dnes MY – lidstvo a tak je stále s pokorou čemu se učit.

Informační medicíně věřím, ostatně má osobní zkušenost je skvělým příkladem pro mé klienty. I proto jsem se touto cestou vydala. Cestou, že jsme bytostmi, spojené vlastní frekvencí a energiemi ve hmotě i samotní vězni v často toxiny zatížených tkáních… Na cestě z tohoto vězení vám budu velmi ráda nápomocná, ovšem nezapomínejte, že vaše součinnost je u procesu uzdravování těla i duše zcela nezbytná.

Adresa specialisty

Lipová 60
Bošovice
683 54