Klofáčová Lenka

Klofáčová Lenka

Kosmetika Krása a zdraví
+420 602 450 773
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Klofáčová Lenka

Pokud si i vy pokládáte otázku, proč se vaše zdraví nelepší, ráda se s vámi podělím o klíč - Jak rozkrýt skutečné příčiny své ne-moci a konečně začít žít ve své síle…

I já jsem si myslela, že když začnu cvičit a jíst zdravě, tak zmizí únava těla, splasknou mi otoky a začnu se cítit skutečně lépe. Pořizovala jsme si různé potravinové doplňky a hledala jsem pomoc u výživových poradců. Chvilku jsem se cítila lépe, ale po pár týdnech jsem byla zase zpátky. Tak jsem zkusila jiné doplňky stravy, jiné cvičení a výsledek stále stejný. U sebe jsem skutečnou příčinu stále neviděla. Až když onemocněla moje dcera, začala jsem pro ni hledat další cesty, jak by se mohla uzdravit. Zkoušela jsem homeopatika, bylinky, ale pořád jsme se motaly v kruhu.

Nakonec jsem měla štěstí, našla jsem paní doktorku, která pracovala s bioinformačním přístrojem a vyměřila mojí dcerce i mně velké zátěže. Řekla mi jednoduchou větu, pokud nebude maminka šťastná, nemůže být dítě zdravé. Podala nám bioinformační kapičky a světe div se, začalo se nám oběma dařit lépe.

Nedalo mi to, v kapičkách byly bylinky, tak proč mi nefungovaly ostatní bylinné kapky? Našla jsem si čas a zašla na veřejnou přednášku. Celá přednáška a příběh firmy a kapek Joalis mě natolik oslovil, že jsem se přihlásila na studium. A dnes jako certifikovaná detoxikační poradkyně metody C. I. C. s radostí předávám svou osobní zkušenost dál.

Nové poznání, potravinové doplňky vám nemohou pomoci,  pokud  se chováte sami k sobě špatně. Mít rozházené emoce, nebýt vnitřně šťastná, z vás vaše dítě cítí a ovlivňuje to také jeho zdraví. Tento  AHA moment mi dal nový vítr do plachet a dnes jsme obě s dcerou zdravé a plné síly. 

A proto se teď s vámi chci podělit o to, jak můžete skutečně rozkrýt opravdové  příčiny své nemoci a informační metoda Joalis mi v tom napomáhá.

Adresa specialisty

Netolická 19/639
Praha 4
148 00