Boháčová Hana, Bc.DiS

Boháčová Hana, Bc.DiS

+420 775 292 466
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Boháčová Hana, Bc.DiS

S informační medicínou jsem se poprvé setkala v roce 2009. Mé tělo mě upozorňovalo na nerovnováhu a duše volala po změně životního stylu. Sílila ve mně potřeba změnit nefunkční programy, které jsem si nesla. V té době do mého života vstoupila jóga, inspirace makrobiotikou, homeopatie a také metoda C. I. C. V roce 2016, již jako mámu tří malých dětí, mne velmi zaujal rozhovor o emocích s  Vladimírem Jelínkem. Téma, které se tehdy přesně dotýkalo mého každodenního života i vystudovaného oboru sociální práce, mne velmi oslovilo svým zpracováním a logikou pentagramu pěti prvků. Pociťovala jsem silnou touhu být více v rovnováze se sebou, rodinou, společností, přírodou, životem… a o pojmu bezpodmínečná láska nejen číst, ale také ho cítit.

Začala jsem detoxikovat, ladit svůj organismus jako celek, studovat metodu C. I. C. a propojovat souvislosti. Současně jsem měla možnost pozorovat, jak metoda C. I. C. významně ulevuje od fyzických i psychických obtíží i lidem v mém okolí. Nově získané osobní zkušenosti s detoxikací i teoretické znalosti dobře zapadaly do mého celkového nastavení. Vše dávalo smysl.

Nyní se i nadále ve své praxi ráda opírám o psychosociální přístupy, a to především o způsoby práce a myšlení systemického přístupu. Mým životem stále významně prostupuje jóga – bhakti jóga. Svým klientům jsem stále průvodcem na jejich cestě, ale mým pracovním nástrojem je nyní především informační medicína.

Adresa specialisty

Palackého 186
Turnov
51101