Rybová Jarmila

Poradna JANTRA
+420 733 768 923
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rybová Jarmila

Jak a kdy jste se dostala k detoxikační medicíně?

Je to už docela dávno, skoro si ty roky ani přesně nevybavím, asi 2009.
V roce 2001 jsem onemocněla boreliózou. Lékař klasické medicíny se zhrozil nad mými výsledky, měla jsem nastoupit do nemocnice na infuze se širokospektrými antibiotiky, jenže to se neslučovalo s mým vnitřním nastavením řešení nemocí… Má cesta k řešení vedla vždy hlavně skrze alternativní směry celostní a čínské medicíny. Všechny tyto metody, které jsem používala mi v tomto případě pomohly, aby mé tělo fungovalo alespoň bez bolestí a psychických problémů.  V ordinaci celostní medicíny MUDr. Milana Pospíšila, kde jsem pracovala, mi bylo hodně pomoženo. Jenže, testy byly stále vysoké a v sázce bylo mnoho, toho jsem si byla vědoma. Během hledání řešení mi moc pomohl i lékař alternativní medicíny  MUDr. Pekárek z Naturcentra  Salvea na Zahradním městě v Praze.  Za další čas jsem se dostala k  MUDr. Strnadelové do  Institutu celostní medicíny MUDr. Jonáše, v té době ještě neprobíhala detoxikace tímto způsobem jako dnes, ale prošla jsem očistou střev a zažívání. Testy na boreliózu však stále nebyly v pořádku, to už jsem měla za sebou 8 let cesty aktivního hledání … naučilo mne to mnoho… má nemoc měla  velký přínos v mé Cestě poznání . 

No a pak jakoby náhodou v Sokolově přednášel  Ing. Jelínek.  Seznámili jsme se a já začala jezdit do jeho poradny v Praze.  Za půl roku detoxikace metodou C.I.C.  se  mé krevní  testy dostaly do normálních hodnot, opustila mne neskutečná únava a psychická labilita.
Od té doby pokračuji v detoxikaci dosud , tak mne opustily i neduhy jako je astma  a fobie , upravil se mi krevní tlak a přestaly i pravidelné každoroční  virózy… a vlastně se detoxikuji stále a se mnou již i celá rodina i rodiny mých  dvou dcer … 
To byl opravdu silný impulz k tomu, začít se vzdělávat v této metodě, účastnit se seminářů , kongresů Joalis a sama  pracovat  s touto metodou.  Je to úžasná detektivka často s velmi dobrým koncem. Je to můj velký koníček.V čem vidíte klady detoxikační medicíny ve srovnání s medicínou klasickou?

Původním povoláním jsem zdravotní sestra, zažila jsem ve svém profesním životě mnoho přístupů, které se mi moc nelíbily, mám i vlastní zkušenosti, kdy jsem byla pacientem.

V tom, že. Člověk si uvědomí chyby, které vědomě či nevědomky dělá, poskládá si mozaiku důsledků a příčin. Detoxikace člověka naučí,

V přístupu ke klientovi je na prvním místě důležitá  komunikace, aby klient mohl být aktivně zapojen do procesu cesty ke zdraví a psychické pohodě, potřebuje procesu změn rozumět, aby mohl spolupracovat. Detoxikační medicína  umí podat vysvětlení zdravotního stavu a souvislostí Osobně se mi osvědčilo k detoxikaci pracovat s časovou osou klienta a terapií slovem k  pochopení souvislostí všeho, co jej v životě potkává, aby se klient na sebe a své tělo díval jinak, nepřehlížel jeho signály a naučil se mít je rád.

Dále, detoxikační medicína dokáže  neuvěřitelným způsobem předcházet nemocem. Měřením na přístroji Salvia se dá velice přesně zjistit stav organizmu, naměřením ložisek či zátěží v organizmu, daleko před fyzickým projevem, nebo před vyšetřením, která má k dispozici a používá klasická medicína.

Další výhodou je, že detoxikační preparáty řeší zdravotní stav bez vedlejších účinků, které mají léky. A každý detoxikační preparát má dnes již velmi široký záběr na fyzické, psychické a energetické úrovni ,také se  nemusí  brát trvale, jako některé léky, které stav pacienta kolikrát neřeší, ale  pouze udržují v nějaké úrovni.

Detoxikační medicína řeší příčiny, ne následky a její účinky mohou být trvalé, nebo velmi dlouhodobé, umí také doléčit i  to, co klasická medicína již řešit již neumí .

Velké plus by bylo, kdyby se klasická a detoxikační medicína propojila, žilo by se nám lépe.

 

Ze kterých případů jste měla největší pocit radosti a uspokojení?

Slečna (28) vyčerpaná, psychicky zničená z nerovného partnerského vztahu. Opakované angíny s antibiotiky každý měsíc. Gynekologické a zažívací problémy. Bez energie a chuti do života. Poslala ji ke mně její obvodní lékařka. Po první návštěvě s 3 hodinovou konzultací, začala chápat své bloky v souvislosti s jejími zdravotními potížemi. Začala detoxikací psychiky a postupně zažívání se střevní očistou, vč. základních okruhů. Řešily jsme i gynekologii, ta trvala nejdéle, protože šlo i o podvědomé bloky vůči mužům. Změnila celkově svůj přístup ke svému životu, rozešla se s partnerem, začala jezdit autem a začala se zajímat o vše, co mělo souvislost s psychosomatikou, baví ji život. Dnes pokud se objeví nějaká rozlada, již si sama dovede najít co a kde řešit. Je jiná - je svá.

Muž 68let, Parkinson., po slabé mozkové mrtvici, sotva chodil, sotva mluvil, stále plakal, zhroucený, ustrašený, neskutečné množství léků. Měl pocit, že léky bere zbytečně. Pán při detoxikaci chodil i ke klasickým lékařům, bál se, že by se zlobily, ale o detoxikaci jim řekl a dostal schválení, že k medikaci může detoxikovat. Byl pro ně tak trochu beznadějný případ. Začali jsme rozhovorem, nebyl schopen se soustředit, neustále se opakoval. Provedli jsme opakovanou detoxikaci od boreliózy, opakovanou psychiky a mozku, postupně všechny okruhy, vč. detoxikace pohybového aparátu, bez  Stresonu  si neuměl představit život. Po roce a půl ho lidé nepoznávali, jiskra v oku, chodí, mluví bez problémů, jezdí autem, ani humor mu nechybí.  V tomto případě, klient mluví o tom, že kombinace lékařské medicíny s detoxikací udělala zázrak.    Co si přát více.  Výsledek je důležitý a ten mluví za vše.

Je mnoho zajímavých případů, hodně dobře se detoxikují malé děti - alergici, astmatici, opakované záněty, či infekce. Je dobré získat pro spolupráci i maminku, a pokud se detoxikuje s dítětem i ona, mám zkušenosti, že energie tak s oběma pracují, že si spolu i více rozumí, jsou na stejné energetické vlně propojeni !

Najdou se i jedinci, kteří přijdou na detoxikaci preventivně, ne až když vnímají problém. Často chtějí očistu organizmu páry před založením rodiny. Dítko po narození mažou trojkombinací olejíčků, které ladí dětský organismus komplexně do harmonie a dětí jsou pak bez větších zdravotních problémů. Tady vnímám také velké možnosti.

A ještě jeden důležitý poznatek!  Lidé, kteří prošli kompletní detoxikací, jsou tak trochu jiní. Odblokování, vyčištění, harmonizace a vyladění organizmu i v těch nejjemnějších energiích nelze přehlédnout.  Následně pak dělají velké pokroky i v osobním životě a přistupují k řešení situací s větším nadhledem. I to je efekt detoxikace !

 

Se kterými preparáty máte nejlepší zkušenosti?

Jednoznačně vedou  preparáty na psychiku.  Jednoduše: „ Když není psychička, není ani fyzička.“ Tedy jinak řečeno, když dlouho neřešíme svoje stresy a bloky, je jen otázka času, kdy se tyto rozlady projeví ve fyzické a energetické rovině. O tom je psychosomatika.  A pokud nepochopíme svůj problém, přijde ještě větší potíž. Proto bez zapracování na psychice - komunikací, kapkami, měřením, hledání souvislostí, není možné detoxikaci plně rozjet.
Z preparátů pro lepší psychiku vede STRESON. Klienti jej mají ve velké oblibě, někteří si o něj říkají sami i opakovaně, nebo ho mají doma jako pohotovost, kdyby něco… Osvědčil se mi také COR HERB - cítí se po něm vyrovnanější, mají více sil, energie a elánu.                                                                                                          
Používám ráda i komplexy, které řeší problém v širokém záběru.  Zajímavý efekt popisují klienti např. po ENTERNALu, z  psychického hlediska jim pomůže znatelně tam, kde chybí „chuť do života“ nebo v kombinaci s Activ-Acidem u zažívacích problémů a střevních neuróz...  


Samozřejmě jedením či dvěma preparáty nelze řešit komplexní detoxikaci organizmu, ale akutním řešením pomoci jednoho či dvou preparátů zvolených i intuitivně někdy nastane tak znatelná změna, že klient často dostane větší chuť do řešení svých potíží a chce pokračovat v detoxikaci.
Hodně žádaná a úspěšná je detoxikace před a po očkování dětí, ale i dospělých. Reakce organizmu na části očkovacích vakcín jsou někdy velmi silné, s velkými projevy a nejen na kůži, ale např. v psychice, nebo zasahují do fyzického těla. Stává se, že po očkování se některé dítě vrátí i zpět na nižší stupeň svého vývoje. Není to pravidlem, ale každý člověk je jedinečný originál, proto i druh reakce je různý, záleží na stavu imunitního systému, co zvládne a jaké má organizmus zátěže např. vrozené, k čemu má jedinec dispozice, s čím se již potkal, s jakou infekcí a také, zda si uvědomíme, že změny nastaly po aplikaci vakcíny, někde i za delší čas. Vše se dá dobře ošetřit detoxikačními preparáty, které připraví organizmus, aby komplikace a reakce po očkování nenastaly a po očkování nastartuje detoxikační proces k očistě organizmu od látek, které tyto potíže způsobily.


Detoxikací svojí i svých klientů se zabývám dlouhá léta. Mám velmi dobrý pocit, že mám možnost řešit potíže s pomocí přírody, která je v kapičkách, bylinkových tabletách, či sirupech i olejíčkách tak moudře poskládána, že má široký záběr a pracuje komplexně na všech úrovní, dlouhodobě  a bez vedlejších účinků.  Zatím neznám komplexnější preparáty, proto jsou pro mne nepostradatelnými pomocníky při řešení všech neduhů. Líbí se mi, že každý preparát má efekt 3 v 1, tj. v jednom preparátu se řeší stav psychický, fyzický i energetický. To je podle mne celostní přístup, řeší všechny úrovně organizmu člověka, ne jen jednu část. Vždyť vše se vším souvisí,nelze oddělovat. 

 
Je jen na Vás, kterou Cestou půjdete, pokud touto mojí, ráda budu Vaším průvodcem.

Adresa specialisty

Masarykovo náměstí 240
Mnichovo Hradiště
29501