Co vás nejčastěji zajímá

Vyšetření je zcela bezbolestné, protože sondou poradce pouze zjišťuje změnu povrchového napětí kůže.

Naše přípravky nemají žádné vedlejší účinky, mohou se tedy kombinovat s dalšími doplňky stravy nebo s léky. Nikdy nepřestávejte užívat předepsané léky bez konzultace s vaším lékařem! U přípravků Joalis se v průběhu užívání mohou objevit tzv. detoxikační příznaky. Objasnění této možné reakce organismu na zbavování se uložených toxinů žádejte u svého poradce, poradí vám i co v případě jejich výskytu dělat. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Platba za návštěvu certifikovaného centra nebo poradce zahrnuje dvě složky: vstupní rozhovor a následnou diagnostickou činnost, tj. zjišťování zátěží v těle za pomoci přístroje Salvia. Za tuto zhruba hodinu či hodinu půl trvající analýzu zaplatíte mezi 400,- a 600,- Kč (záleží vždy na poradci a jeho nákladech). Druhou složku tvoří samotné přípravky, které poradce na základě měření doporučí. V jedné kúře bývají 3 až 4 a vystačí na dva měsíce užívání. Výsledná cena za jednu návštěvu (včetně přípravků Joalis) se tedy bude pohybovat v rozmezí 1600 až 2000 Kč.

EAV (Electroacupuncture According to Voll) je zařízení pro diagnostiku, které v polovině 20. století sestavil a následně široce vyzkoušel německý praktický lékař Reinhard Voll. Jde o rychlou, bezbolestnou metodu, která bezpečně detekuje jakoukoliv nerovnováhu v organismu. Detoxikační poradci pracující s metodou C.I.C. (kontrolovaná a řízená detoxikace) a s přípravky JOALIS zpravidla používají přístroj Salvia. Ten je modifikací původního přístroje, kterou vyvinul Dr. Schimmel a která původní měření na různých částech těla výrazně zjednodušila. Odezvu organismu lze díky němu tedy hledat pomocí jediného bodu na těle, kterým je bod přibližně ve středu dlaně. Ten se podle čínské medicíny nalézá na meridiánu (energetické dráze) osrdečníku.

Bohužel, metoda měření pomocí přístroje EAV ani naše přípravky nejsou hrazeny ze státního zdravotního pojištění, protože nebyly oficiálně uznány léčebnou metodou. Přípravky jsou vedeny jako doplňky stravy a pravidelně prochází náročnou kontrolou jakosti a kvality (SZÚ a SZPI).

Počet kúr, a tedy celková doba detoxikace je u každého klienta jiná – různí se především v ohledu na závažnost problému, se kterým přichází. Obvykle ke znatelným výsledkům dojde po dvou až třech návštěvách. V praxi se setkáváme s tím, že se následně mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce na pravidelné bázi. A to z toho důvodu, že lidský organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále. Detoxikace se tak stává součástí každodenního života.

Tento postup samozřejmě možný je, ale vzhledem k tomu, že skutečná příčina potíží nemusí být na první pohled zřejmá, konzultaci velmi doporučujeme. Naše poradce najdete po celé republice, seznam je uveden v sekci kontakt. Tito kvalifikovaní a speciálně vyškolení poradci disponují jak odbornými znalostmi v oblasti anatomie a fyziologie, tak vědomostmi ohledně principů metody C.I.C. – tedy metody řízené a kontrolované detoxikace. Vhodné přípravky pak vybírají na základě analýzy vašich obtíží v kombinaci s přesnou indikací EAM přístrojem a tuto volbu zároveň pomocí přístroje ověřují. Zvolená kúra je pak „šitá na míru“ přesně pro vás, tudíž je efektivnější i účinnější.

Detoxikační poradce je kvalifikovaný a dokonale připravený odborník, který prošel celým procesem třístupňového vzdělávání a vlastní náležitou certifikaci. Krůček po krůčku vás provede celým detoxikačním procesem (za pomoci správně poskládaných kúr z přípravků Joalis) a pomůže vašemu tělu vrátit přirozené samoléčící schopnosti.

Ano. Pokud vás naše metoda zaujala, přihlaste se do vzdělávacího kurzu. Pokud projdete všemi třemi stupni (část je zaměřená na teorii, část na praxi), můžete se stát detoxikačním poradcem i vy.

Bohužel ano. Stres je fyziologická reakce těla na podněty, a když přetrvává dlouho, může se umístit do určitých tkání těla. V důsledku napětí jsou pak konkrétní tkáně oslabeny a tím se snižují i obranné mechanismy a snáze se do nich dostanou toxiny či infekce. Naštěstí i toto se dá pomocí metoda C.I.C. postupně zvládnout a odstranit.

Detoxikace je metoda vhodná pro všechny věkové skupiny, dokonce i pro děti. U nich se přípravek místo perorálního podávání nanáší na kůži břicha, nebo jemnou pokožku předloktí.