Médium: Beautyguru.cz, 1. 4. 2021

Střevní mikrobiom je velmi důležitou součástí každého z nás. Zásadně totiž ovlivňuje nejenom imunitu, ale také nervový i hormonální systém. právě proto, je pro naše zdraví důležité, aby byl mikrobiom vyvážený. 

Velmi důležitá je pro střeva samozřejmě strava, dostatek ovoce, zeleniny a dalších potravin bohatých na vlákninu. Další cestou je vsadit na vhodné doplňky stravy, které pomohou střevu zbavit se nežádoucích látek. Vyzkoušejte například trio složené z přírodních doplňků stravy Joalis – RespiDren® + Calon® + Depren! Tato kúra, ve které se propojují účinky bylin se silou informace, působí blahodárně na střevní trakt, podporuje mikroflóru a mikrobiální rovnováhu a také má vliv na duševní zdraví a relaxaci. Více informací na www.joalis.cz

Střeva jsou často „podceňovaným“ orgánem, kterému nevěnujeme příliš pozornosti. Přitom bychom rozhodně měli! Špatné stravovací návyky, nedostatek vlákniny, časté stresy, to vše střevům nesvědčí. Sliznice střeva nás ochraňuje od toxinů z potravy, tedy pokud je zdravá a odolná. V opačném případě se střevo stává propustným a toxiny se skrz poškozenou trávicí sliznici vstřebají zpět do organismu. Alfou a omegou zdravých střev je pestrý mikrobiom. Co všechno náš mikrobiom ovlivňuje? Je toho opravdu hodně! Například metabolismus, hormonální systém, trávení, ale také imunitu, nervový systém, stres, emoce či dokonce naše chování. Opravdu stojí za to se našim střevům věnovat.

Náš tip: Přírodní doplňky stravy Joalis – RespiDren® + Calon® + Depren

  • Joalis RespiDren® je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh ze slézu lesního, který má vliv na normální činnost hltanu a dýchacích cest. 
  • Joalis Calon® je přírodní doplněk stravy s obsahem jitrocele kopinatého, přispívá k normálnímu trávení a funkci střevního traktu, mikroflóry a k mikrobiální rovnováze. 
  • Joalis Depren – přírodní doplněk stravy s obsahem kozlíku lékařského, který přispívá k relaxaci a duševnímu zdraví. 

Kúra: Calon + PankreaDren + Vegeton, cena 1187 Kč

Víte že…

Střevem projde až tuna potravy ročně…

Střevo je jedním z nejhustěji osídlených povrchů na zemi…

Platí jednoduché pravidlo, čím pestřejší je složení střevní mikroflóry, tím jsme zdravější….

Délka střeva člověka je cca 7 metrů, z toho přes 5 metrů připadá na tenké střevo…

Ve střevech sídlí nejen zdraví, ale také štěstí…

Kúra je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.czv sekci sezónní balíčky) za cenu 1187 Kč.