Zpět

Ivana Buchtelová

Centrum informační metody v Brně

O specialistovi

Už od malička mě přitahovalo vše tajemné, cítila jsem, že existuje něco, co za hranicí viditelného světa a co nelze popsat slovy.

Když mi v roce 2000 zemřela maminka, velice mne to zasáhlo. Věděla jsem ale, že se musím vzchopit a jít dál. O rok později absolvovala semináře Reiki a následně se přihlásila i na semináře Joalis. Od roku 2004 se informační metodě věnuji intenzivně a svou praxi provozuji v Brně.

Tato metoda je úžasná především v tom, že se díky měření na přístroji Salvia velice rychle dozvím, co v těle klienta chybí a co naopak přebývá. To mi umožní načrtnout cestu, jak ho zbavit problému. Oproti přístupu klasické medicíny, která obvykle zahrnuje dlouhá, někdy i nepříjemná vyšetření a následně i čekání na výsledek, vnímám jako podstatné to, že metoda sleduje organismus jako celek. To znamená, že při komplexním měření můžeme zjistit nejen stav orgánů, ale i jak to vypadá v nervové soustavě a zda je přítomna stresová zátěž. To nám pomáhá nahlédnout i do psychického nastavení a osobnosti člověka. Osobně se vždy snažím klienta poznat co nejlépe a najít si k němu optimální cestu.

Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak jsem šťastná, že mohu dělat práci, která lidem pomáhá od bolesti těla i duše. Díky za to!