Letní škola je název pro intenzivní týdenní výukový kurz pro poradce. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program, jenž obsahuje nejen odborné přednášky na různá témata, ale také workshopy a příspěvky zkušených poradců. Je to ideální prostor pro výměnu zkušeností. 

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté poradce. 

Letní škola 2022 - 17. - 22. 7. července - Beskydy, obec Vendryně

Letní škola Joalis se opět uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně). Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody, příběhů z praxe a workshopů, nebude chybět ani relaxace a skvěle vybavené wellness centrum (masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finská sauna). Útulný hotel, který má vše, co potřebujeme!

Šestnáctý ročník už má tedy své místo!

Informace a materiály

ECC s.r.o.
U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice

Martina Bernadová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: +420 734 751 814

Minulé ročníky

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v příjemném prostředí.

Letní školy jsou zdrojem mnoha zajímavých témat, inspirace a podmětů pro nové i dlouholeté poradce.

Minulé ročníky letní školy