Letní škola je název pro intenzivní týdenní výukový kurz pro poradce. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program, jenž obsahuje nejen odborné přednášky na různá témata, ale také workshopy a příspěvky zkušených poradců. Je to ideální prostor pro výměnu zkušeností. 

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté poradce.

 

Letní škola 2021 - 18. - 23. července - Beskydy, obec Vendryně

Již patnáctý ročník Letní školy Joalis se uskuteční ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně). 

Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody, příběhů z praxe, atd. se budete moci oddat relaxaci v hotelu, kde nechybí ani skvěle vybavené wellness centrum (najdete zde například masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finskou saunu). 

Přihlášky a informace

ECC s.r.o.
U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice

Martina Bernadová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: +420 734 751 814

Minulé ročníky

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v příjemném prostředí.

Letní školy jsou zdrojem mnoha zajímavých témat, inspirace a podmětů pro nové i dlouholeté poradce.

Minulé ročníky letní školy