Jahelková Lenka, Ing.

Jahelková Lenka, Ing.

Klinická naturopatie a Joalis detoxikace
+420 607 834 984
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jahelková Lenka, Ing.

K informační medicíně jsem se dostala v roce 2013 kvůli zdravotním problémům mého syna. Nechtěla jsem se smířit s tím, že bude jen doživotně užívat léky.  Začala jsem hledat jiné cesty a objevila metodu Joalis. První kúru jsem vyzkoušela na sobě a byla jsem nadšená, jak funguje. 

Za měsíc jsem už seděla na prvních kurzech a nadšeně hltala informace. Najednou mi vše začalo krásně zapadat, dávat smysl. Získala jsem certifikát pro výkon svoji praxe a začala pomalu pracovat s klienty, zatím při své tehdejší práci. Před třemi roky jsem odešla z práce a začala se věnovat informační medicíně naplno. Zároveň jsem vystudovala školu Klinické naturopatie, která zahrnuje ucelené vzdělání v oblasti klinické naturopatie, klinické nutriční medicíny a západní fytoterapie v ČR.

Mimo svoji privátní praxi pracuji dva dny v týdnu jako terapeut na Klinice funkční medicíny v Praze. Zde se věnuji zejména nutričnímu poradenství a celostní péči o klienta, založené na profesionálním individuálním přístupu.

 Informační medicína je ale moje srdeční záležitost, a ač pracuji s širším spektrem doplňků a metod, preparáty Joalis jsou základ mé terapeutické práce. 

Věřím, že se jedná o medicínu budoucnosti, díky síle a šíři působení a zároveň jemnosti z hlediska vedlejších účinků.

Adresa specialisty

Moravská 11
Praha 2 – Vinohrady
120 00