Zbavte se stresu

Médium: Téma Testujeme, č. 9/2020

Každý ví, že stres nám škodí, ale téměř nikdo neví, jak se ho zbavit. Vyzkoušejte doplňky stravy . Kúra složená ze tří přípravků – Streson, UrinoDren a Cranium - harmonizuje psychiku a zklidňuje nervovou soustavu. 

Zdravé trávení

Médium: Pestrý svět, č. 36/2020

Podpořte funkci střev doplňkem stravy Joalis Activ-Col. Kapsle obsahují kultury lactobacilu, které podporují střevní mikrobiom. Tím by měly chránit sliznici střeva. 

Pro spokojené střevo

Médium: Můj čas na kafíčko, č. 10/2020

Chcete své střevo vyladit? Přírodní doplněk stravy Joalis Activ-Col díky svému složení působí příznivě na střevní mikrobiom, který chrání sliznici střeva, nastartuje správné zažívání a posiluje přirizenou obranyschopnost organismu. 

Když vydržím vlézt do ledové vody, vydržím i psychickou nepohodu

Médium: Téma Testujeme, č. 8/2020

Badatelka v oboru teorie informační medicíny, lektorka řízené a kontrolované detoxikace organismu a spoluzakladatelka značky Joalis MARIE VILÁNKOVÁ se od studia na matematicko-fyzikální fakultě dostala k imunologii, psychoenuroimunologii a mikrobiologii. O tom, co způsobuje stres v lidském těle, něco ví. 

Zdraví sídlí ve střevech

Médium: Týdeník Květy č. 33/2020

Říká se, že střevo je jedním z nejhustěji osídlených povrchů na Zemi. A platí, že čím pestřejší je složení našeho mikrobiomu (střevní mikroflóry), tím jsme zdravější. 

Zdraví v moci počasí

Médium: Týdeník Květy č. 32/2020

Některé studie odhadují, že až 40 procent úmrtí ve světě lze připsat na vrub enviromentálním faktorům, tedy i počasí. Populární biometereoroložka Zlata Čabajová zmínila na 200 onemocnění přímo souvisejících s počasím. 

Do přírody bez obav!

Médium: Nový Fénix, č. 7-8/2020

Nebývale teplé zimy malým roztočům - klíšťatům svědčí. Opět řádí v plné síle a obtěžují jak nás, tak i naše čtyřnohé kamarády. Dospělá klíšťata se nejčastěji vyskytují ve vysoké trávě, keřích, kde uchycena za zadní nohy číhají. Mezi nejčastější přenášené choroby patří virové onemocnění klíšťová encefalitida a borelióza, která ...

Posilte svou imunitu

Médium: Téma Testujeme, č. 4/2020

Imunita funguje jako ochranný štít našeho organismu. Posílit ji můžete i přírodní cestou. Například přírodní kapky Joalis Imun obsahují vitaminy B6 a B12, které mají vliv na přirozenou odolnost a obranyschopnost organismu.

Zdraví je důsledkem života v radosti

Médium: idnes.cz, 29. 6. 2020

Přečtěte si pohodový předprázdninový rozhovor s Marií Vilánkovou o karanténě, propojení náročné práce a čtyř dětí, ale také o relaxaci, kouzlu zahrádky a doporučení, jak se udržovat svou duši i tělo v harmonii.

Nádech, výdech

Médium: Týdeník Květy č. 39/2019

Podzim je podle čínského pentagramu spojen s plícemi. V tomto období se hojně vyskytují dýchací potíže, jsme více náchylní na viry a bakterie, narušena bývá i psychika. Joalis RespiDren jsou čistě přírodní bylinné kapky, které normalizují funkci dýchacího systému.