Zpět

Vladimíra Málová

Centrum informační metody v Praze

O specialistovi

Certifikovaná detoxikační poradkyně a lektorka informační metody

S metodou pracuji a žiji od jejího vzniku tedy 20 let a řadu let jsem lektorkou této metody. První setkání s jinou než západní medicínou bylo před 27 lety. Má dcera byla stále nemocná – ekzém střídal kašel a stále dokola. Druhé setkání bylo osudové – bylo mou přípravou na terapeutickou práci. Já sama jsem trpěla obrovskou únavou, byla jsem neschopná jakkoliv fungovat, přesto jsem pro západní medicínu byla zdravá žena. Děkuji za tuto zkušenost. Vím o čem klient hovoří, vím jak se cítí, vím jaké to je přežívat. Vím a mohu pomoci. A tak pomáhám:
1. Od přežívání k žití - Z poradenské praxe vím, že víc než 50 % žen nežije svůj vlastní skutečný život, ale pod vlivem....(i hormony „si umí hrát“, bohužel i s námi).
2. Od potíží s otěhotněním k přirozenému otěhotnění - s potížemi otěhotnění se blíže zabývám 10 let od své 1. přednášky o detoxikaci před početím v roce 2009. Téměř sto zdravých narozených dětí (pouze co vím), myslím, vypovídá samo o sobě, o výsledcích.
3. Od potíží ke zdraví - Každá nemoc je mozaikou, naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc nemohla vzniknout.

Jsem pouze Vaší poradkyní, průvodkyní a společníkem na Vaší cestě, ale kráčet po ní musíte Vy.
Pracuji se Salvií, Titaniem, programem pro odkyselení, odblokování podle Brandon Bays.

V Centru informační metody Joalis je každou STŘEDU.