Zpět

27. února

Brno

Kongresový den

Přednášející:
Mgr. Marie Vilánková, Ing. Vladimír Jelínek
Datum:
27. února
Čas:
10:25
Místo:
Hotel International, Husova 200/16
Cena:
1000 Kč
Poznámka:

Ing. Vladimír Jelínek

Makrosvět a mikrosvět z pohledu člověka. Moderní skenovací metody a snímky z mikroskopu kontra velikosti různých toxinů, na které jsou zaměřeny přípravky Joalis. Pokud je detoxikační informační metoda Joalis účinná, pak by se měly výsledky projevit také na odborných lékařských vyšetřeních.

Cirkalunární cykly a jejich vliv na hormonální systém ženy (i muže). Mechanismy působení jednotlivých fází měsíce na přirozené biologické rytmy člověka. Hormonální antikoncepce a hormonální substituční léčba a její vliv na rozlaďování přírodních rytmů ženy. Hormony obsažené v odpadních vodách a jejich vliv na populaci v západním světě. Jak postupovat při detoxikaci po vysazení hormonální antikoncepce a obecně při jiných nevyváženostech hormonálního cyklu.

Mgr. Marie Vilánková

FlexiArt jako nový komplex na klouby. Problematika bolestí kloubů a uvedení nového přípravku, jeho složení. Nejčastější zátěže kloubů a postup při detoxikaci.

Akutní použití informačních přípravků v praxi. Co klienty v poslední době nejvíce trápí. Využití speciálek pro řešení infekčních nákaz. Streptokoky, spálové angíny, adenovirové infekce, respiračně synciální nákazy, chřipky a další akutní nákazy, se kterými se potkáváme. Long covid, oslabení imunity, nadměrná únava, jak nejlépe postupovat při detoxikaci.