Zpět

9. dubna

Praha

Kongresový den

Přednášející:
Mgr. Marie Vilánková, Ing. Vladimír Jelínek
Datum:
9. dubna
Čas:
14:33
Místo:
Hotel Krystal, José Martího 2/407, Praha 6, 16200
Cena:
1000 Kč
Poznámka:

PRAHA 13. dubna 2024

TÉMATA :

Mgr. Marie Vilánková

Ústní dutina, orální mikrobiom a jeho patogeny. Paradontóza, záněty dásní, váčky a další problémy. Treponemy, anaeroby, plísně, viry, parazité v ústní dutině a další toxiny. Návaznosti na další orgány a postupy detoxikace. 

Akutní použití informačních přípravků v praxi. Co klienty v poslední době nejvíce trápí. Využití speciálek pro řešení infekčních nákaz. Streptokoky, spálové angíny, adenovirové infekce, respiračně synciální nákazy, chřipky a další akutní nákazy, se kterými se potkáváme. Long covid, oslabení imunity, nadměrná únava, jak nejlépe postupovat při detoxikaci. 

Ing. Vladimír Jelínek

Zdravá pigmentace kůže. Jak se zdravě vystavovat/nevystavovat slunečním paprskům. UV záření a jeho původ ze Slunce. Senzitivita kůže a problémy spojené s její pigmentací. Vitiligo a způsoby zastavení jeho šíření. Melanocyty a témata s nimi spojená. Inovované přípravky související s tímto tématem.

Dioxiny a další pro zdraví člověka škodlivé chemické látky trvale se vyskytující v životním prostředí. Dioxiny jako karcinogeny a hormonální rozvraceči, jsou všudypřítomné a nedá se jim vyhnout. Proč je důležité nastartovat samodetoxikační proces k jejich trvalému odstraňování. Některé inovované přípravky Joalis týkající se vybraných chemických látek.