Zpět

24. února

Brno

Kongresový den

Přednášející:
Mgr.Marie Vilánková, Ing.Vladimír Jelínek
Datum:
24. února
Čas:
10:00
Místo:
OREA Congress Hotel Brno
Cena:
1000 Kč
Poznámka:

BRNO – 24. února 2024

TÉMATA :

Mgr. Marie Vilánková

Vysoký krevní tlak a detoxikace. Problematika cévního systému a koronaviru, jak postupovat při detoxikaci ložisek. Aktualizace komplexního přípravku Hyperton a jeho použití v praxi.  

Detoxikace mitochondrií, vnitrobuněčné spalování a vznik volných radikálů. Toxiny poškozující mitochondrie a jak je nejlépe detoxikovat. Zdravé mitochondrie jako elixír mládí.

Ing. Vladimír Jelínek

Dějiny anatomie a celostní medicína. Poznání anatomických struktur a souvislosti s použitím přístroje Salvia. Co vlastně detekujeme na přístroji Salvia? Smysl kladení otázek a odpovědí a nacházení pravých souvislostí. Způsoby vedení rozhovorů s klientem v informační medicíně a nové možnosti uvažování v detoxikačním oboru Joalis. Může se naučit měřit na přístroji Joalis každý člověk?

Trendy růstu světové populace a s tím související emise rtuti do atmosféry. Proč stoupla koncentrace olova v přírodě zhruba 70x od vzniku planety Země? Vliv těchto i jiných toxických kovů na ekosystémy a na zdraví člověka. Nová vylepšení některých unikátních přípravků Joalis. Smysluplná prevence osteoporózy. Příklady a kazuistiky.