Zpět

17. – 22. července

Ostatní

Letní škola 2023

Přednášející:
Mgr.Marie Vilánková, Ing.Vladimír Jelínek a další lektoři Joalis Akademie
Datum:
17. – 22. července
Čas:
12:00 – 13:00
Místo:
Hluboká nad Vltavou
Poznámka:

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz, jehož součástí je bohatý přednáškový program. Jedná se nejen o odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a je zde i prostor pro výměnu zkušeností. Vedle kvalitní výuky na této akci poznáte velké množství lidí, kteří s informační metodou pracují. Můžete od nich nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Letní škola 2023 - 16. - 21. července - PARKHOTEL HLUBOKÁ

Letní škola Joalis se tentokrát uskuteční v LH Parkhotel Hluboka v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou. - jednoho z nejnavštěvovanějších zámků v ČR. Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody, příběhů z praxe, nebude chybět ani relaxace a procházky přírodou. Menší hotel je situovaný v centru a zároveň v dosahu příjemných procházek přírodou, a zatím je rezervovaný pouze pro nás! Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a tím si zajistíme soukromí. Hluboká nad Vltavou je atraktivní destinací se široce rozvinutou turistickou a sportovní infrastrukturou s celoročním využitím mnoha možností pro pasivní i aktivní trávení volného

času.

LH Parkhotel **** Hluboká disponuje výhodnou polohou, v blízkosti hotelu je autobusová zastávka i parkovací místa k dispozici. V dohledu je Munický rybník, na jehož břehu stojí lovecký barokní zámek Ohrada, u kterého se rozprostírá zoologická zahrada. V kombinaci s ubytováním nebo službami relaxačního centra je umožněno propojit intenzivní vzdělávání s odpočinkem mysli. Wellness centrum nabízí privátní lázně, masážní místnosti. Dále můžete využít finskou a parní saunu, relaxační místnost a fitness centrum s cardio zónou a posilovacími stroji (vstup pro hotelové hosty zdarma). Jeden den můžeme společně vyrazit do malebné jihočeské vesničky Holašovice, která díky statkům ve stylu jihočeského selského baroka patří mezi nejhezčí vesnice (památka UNESCO) nebo si prohlédnout nedaleké jihočeské Stonehenge. Stejně jako v loňském roce, chceme program doplnit o více praktických přednášek a workshopů.

Hlavní témata :

Mgr. Marie Vilánková

Buňka, mitochondrie a jejich detoxikace. Buněčné spalování, vznik volných radikálů, jak na elixír mládí. Toxiny poškozující mitochondrie, důležitost odpřahovacích proteinů, jak zlepšit metabolismus a spalování.

Metabolity a nepřirozené přísady v potravinách. Problematika pesticidů, GMO rostlin, průmyslového zpracování. Potraviny z laboratoří, umělé maso, hmyz jako aditivum, vliv na mikrobiom, souvislost s toxiny. Jak zjišťovat zátěže pomocí EAM setu a ampulí, jak detoxikovat a speciálky na jednotlivé metabolity, jak s nimi pracovat.

Elektrosmog, jak ovlivňuje naše tělo a mysl. Emoční manipulace různými prostředky. Jak udržet své vědomí v bdělosti a vyvarovat se energetických upírů. Proč je naším úkolem učit se a měnit pravděpodobnost dějů.

Ing. Vladimír Jelínek

Cirkadiánní cykly a spánek – přirozený denní rytmus člověka. Optimální rozvrh běžného dne s ohledem na přirozené biorytmy hlavních tělesných orgánů. Minima a maxima činnosti orgánů a načasování užívání přípravků Joalis.

Paměťové metody. Nové nervové buňky mohou v mozku vznikat v každém věku. Plasticita mozku a jeho neomezené paměťové možnosti. Praktické návody na to jak si až „zázračně“ vylepšit své paměťové schopnosti.

Detoxikace srdce jako tělesného orgánu i duchovního a emočního středu člověka. Kdy a jak často je třeba provádět detoxikaci srdce? Spojitosti srdce a lícního nervu spojeného s mimikou člověka.

Detoxikační témata v obrazech. Prezentace nových ilustrativních obrázků vysvětlující důležité toxikologické pojmy. Jedním vhodným obrázkem se někdy řekne daleko více než mnoha slovy.

Výběr dalších tematických přednášek:

Vlaďka Málová

Jak ovlivní změny mozku osobnost a vliv na blízké, jak můžeme pomoci v poradně

Zkušenosti a kazuistiky – postcovidový syndrom – záněty, psychika, nervový systém, dýchací systém…

Pavel Jakeš

Emoce a toxiny, strach – práce terapeuta s klientem

Ing. Radka Krejčová

Plíce, dech a vitalita + kazuistiky, a praktická dechová cvičení.

Další zajímavé kazuistiky z poradny

Eva Dvořáková

Emoce, srdce a protiparazitální imunita + kazuistiky

Mgr. Antonín Kunický

Fyzioterapie, pohybový aparát – poznatky z tělovýchovy dětí a mládeže + kazuistiky

Ing. Vítězslav Křesťan

Energetické poruchy organismu, jejich příčiny, měření, dopady na anatomické struktury, harmonizace (na příkladu použití UPP v terapeutické praxi).