Letní škola je název pro intenzivní týdenní výukový kurz pro poradce. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program, jenž obsahuje nejen odborné přednášky na různá témata, ale také workshopy a příspěvky zkušených poradců. Je to ideální prostor pro výměnu zkušeností. 

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté poradce. 

Letní škola 2021 - 19. - 24. července - Beskydy, obec Vendryně

Letní škola Joalis se uskutečnila ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně). Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody, příběhů z praxe, jsme se oddali relaxaci v hotelu, kde nechybělo ani skvěle vybavené wellness centrum (masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finská sauna). Útulný hotel, který měl vše, co jsme potřebovali, nám poskytoval nadstandartní servis a personál měl vždy připravený úsměv.

Šestnáctý ročník už má tedy své místo!  

Ještě jednou děkujeme za krásné dny a těšíme se na další setkání.

Informace a materiály

ECC s.r.o.
U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice

Martina Bernadová
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: +420 734 751 814

Minulé ročníky

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační metody. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v příjemném prostředí.

Letní školy jsou zdrojem mnoha zajímavých témat, inspirace a podmětů pro nové i dlouholeté poradce.

Minulé ročníky letní školy